Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


H.İbrahim Koçak    05 Temmuz 2013 20:45 |
Ahir zaman. İşareti dinin, insani ve akrabalık duygularının zayıflaması. Menfaatlerin ve maddenin ön plana çıkması. Allah inancının zayıflığına işaret Allah ın hazır ve nazır olduğuna inandığımız halde isyan edebilmemiz. Ahir zamanda hasetlik ve çekememezlik ayyuka çıkacakmış.Gösteriş, madde,ego, put olacakmış. Allah rızası, Muhammedi ihlas ne kıymetli olacakmış.
Çocukluğumuzun İnceöz ramazanları gözümün önünden şerit gibi geçti. Oruç ağızla tarladan gelenlerin terleri mis gibi kokardı.Hadi canım ter de mis gibi mi kokar dersiniz. Belki de bana mis gibi gelirdi. Helal lokma ile beslenen vücuttan kerih koku çıkmaz ki. Garibanlık, fakirlik ne yüce şeymiş.Gurura, kibire, yüksekten bakmaya, böbürlenmeye maniymiş. Fakirlik güzel olmasa hiç Allah Rasulü fakirliği ile iftihar eder miydi?
İnceöz ün asil insanlarının Ramazanı Şeriflerini tebrik ederim. Ramazan-ı Şerifiniz atalarımızın dedelerimizin yaşadığı gibi huzurlu ve feyizli geçsin. Devri deccal in iğva ve hilelerinden himaye olunacak ibadet ve taatlar nasip olsun. Allah CC nun himaye,merhamet ve lutuf nazarlarına muhatap olacak hallar ve niyet nasip olsun .Köylülerimizin ve tüm islam aleminin Ramazan-ı şerifleri mübarek olsun. İslam aleminin yahudi ve hıristiyanların elinde şamar oğlanı olmaktan Allahım kurtarsın.O hileleri anlayacak iman nuru ve şahsiyet nasip etsin.

H.İbrahim Koçak    19 Mart 2013 21:12 |
Mustafa Bey,
Şifremi unutmuşum.yeni şifre gönderildi. Fakat çok karışık.Unutmayacağım şekilde nasıl değiştirebilirim? Selamlar.

H.İbrahim Koçak    29 Ocak 2013 08:36 | Antalya
Memleket haberlerini,sitelerini izlerken muhtarımızın kaza yaptığını öğrendim. Kaptanlığını yaptığı öğrenci servisinin buzdan kayıp devrildiğinden yaralanmalar olmuş. Çok şükür ki can kaybı olmamış.Muhtarımıza geçmiş olsun diyoruz. Selamlarımızı gönderiyoruz.

topal güssünün hanim    17 Aralık 2012 17:15 |
resim nasıl gönderebiliriz abi

H.İbrahim Koçak    24 Ekim 2012 13:14 |
Herkes, nerede o eski bayramlar diye hayıflanır. 1960 lı 70 li senelerin İnceöz'ünde bayramlar doyumsuzdu. Osmanlı kokusu sinmiş, Osmanlı nine ve dedeleri hayattaydı. Osmanlı gelenek ve görenekleri yaşanırdı.Onların elini öpmek, dualarını almak kalplere huzur verirdi.Eski bayramlar çok lahuti geçerdi.Devir değişti. Köylülerimiz gurbet ellere dağıldı. Geçim sıkıntısı, yahudi medyası, misyoner faaliyetleri manevi bünyemizi kemirdi.Değer ölçüleri değişti.Akraba ve komşuluk hukuk ve bağları zayıfladı.Saygı,sevgi,edep,terbiye ve vefanın yerini batı ölçüleri aldı.
Ümitvar olduğumuz bir husus şu ki, altın çamura düşmekle değerini kaybetmez. Bizlerin ve köylülerimizin de eski güzel töre ve ananelerimizi yaşayacağımız ve yaşatacağımız günler istikbaldedir diye ümit ve dua ediyoruz.Eski güzelliklerin hayali ile köylülerimizin bayramlarını tebrik ediyoruz.

H.İbrahim Koçak    23 Ekim 2012 20:31 |
Saygıdeğer köylülerimizin Kurban bayramlarını tebrik eder İslam şuur ve şiarına uygun şekilde idrak etmelerini temenni ederim.

Furkan    19 Ağustos 2012 09:16 | ANKARa
Tüm köylülerimin ramazan bayramı mübarek olsun allah daha nice bayramlar nasip etsin inşallah . İyi BAYRAMLAR ...

H.İbrahim Koçak    17 Temmuz 2012 22:58 | Alanya
Köyümüz halkından Bayramın hacı lakaplı Hasan Aslantepe'nin eşi SIRMA ASLANTEPE teyzemiz 17 temmuz 2012 günü vefat etmiş.Allah'tan gani rahmet niyaz eder yakınlarına başsağlığı dilerim. Allah cennette kavuşmak nasip etsin.

Tayfun ASLAN    05 Temmuz 2012 09:27 | ANKARA
tayfun_aslan06@hotmail.com
Festivalimizde emegi olan gizli arkadaşlarımıza kendi adıma teşekkürü bir borç bilirim ALLAH HEPSİNDEN RAZI VE HOŞNUT OLSUN sevgili köylülerimiz birde benim canım arkadaşım tertibim çok istedigi bu şenligi görmesi nasip olamayan rahmetli Mustafa COŞKUN arkadaşımı rahmetle anıyorum o bu şenliği görmeyi istemişti RABBİM GANİ GANİ RAHMET EYLESİN Seneye inşallah etkinliklerimiz eksiklerimizide tamalayarak dahada güzel olacak ALLAHA EMANET OLUN.

osman acar    02 Temmuz 2012 20:31 | ankara
Bilindiği üzere 24/06/2012 pazar günü inceöz köyü 1.geleneksel bahar şenlik ve yayla festivalini zor şartlarda da olsa gerçekleştirdik.Mevcut zaman içerisinde başkanımız Mustafa İNCİ organizatör Mustafa DURKAN ve değerli ağabeyimiz Kemal ÖZÇELİK çok büyük gayret içindelerdi.Hepsine buradan ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yalnız bende bir inceözlü olarak eleştiri hakkım olduğunu düşünüyor ve onu buradan yapmak istiyorum.Festival süresi içinde herşeyin gayet iyi işlemesine rağmen ikram esnasında Kemal abinin uyarılana rağmen festival halkının yerinden kalkıp mutfakta izdiham yapması ve akabinde ikramdan sonra çevreye dağılan atıkların toplanmamsı beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı.çünkü o yayla bizimdi ve o yaylayı yine bizden başkası asla ama asla temizlemeyecek yada temiz tutmayacaktı
tüm inceöz köyüne saygilarımla

TunaHan YAMAN    26 Haziran 2012 14:14 | ANKARA
İnceöz köyü 1. Geleneksel bahar şenliği ve Yayla festivalinde emeği geçen, katkıda bulunan ve bu muhteşem organizasyonun hayata geçirilmesi için fikir verip uğraşan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Özellikle, Mustafa DURKAN dayıma, Hasan ACAR ve kardeşlerine,Ahmet DÜNDAR,Fuat KAYA, Hilmi YAMAN ve ismini sayamadığım katkı sağlayan diğer hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Dernek başkanımız, Mustafa İNCİ abimize de, şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. İnceöz yaylası bugüne kadar hiç bu kadar kalabalık görmemiştir. Gençlerimiz, köylümüz ve hemşerilerimiz hepberaber, böylesine bir kalabalık ortamda, tanışma, sohbet etme, birbirini tanıma fırsatı bulmuştur. Daha iyilerini, daha güzellerini her sene yaşamayı Rabbim nasip eder inşallah.

fkaya    26 Haziran 2012 08:44 | ankara
köyümüzün 1.bahar şenliğinde emeği geçen tüm hemşerilerime akrabalarıma canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum hepsinden Allah razı olsun.Birlik beraberliğimizin devamı için böyle cemiyetlerin çoğalması için herkesin elinden geleni yapmasını diliyorum bu köy bu dernek bizim anane geleneklerimizin unutulmaması için derneğimize köyümüze sahip çıkmalıyız.şenliğimizin ilk olduğu için aksaklıklar olduysa özür dilerim.Birlik beraberliğimiz devamı için tüm akraba hemşehrilerimizin böyle cemiyetler için ellerinden geleni yapmaları dileğiyle hepizine hayırlı günler dilerim.hepinizden ALLAH RAZI OLSUN

AHMET AYDIN    15 Mayıs 2012 12:29 | ankara
Bu sitenin yapımında emegi olan köylülerimize tşekkür eder sitenin bizlere hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden dilerim.

yılanlikoyu.com    14 Mayıs 2012 18:18 | Ankara
Gönlü yöremiz insanının birlik ve beraberliği için atan ve yöremize bu türlü bir katkı sağlayan hemşehrilerimize selamlarımızla...
inceözköyü.org site yönetimine başarılar diler, her daim yanınızda olduğumuzu bildirmek isteriz.
yilanlikoyu.com

MUSTAFA DEMİREL    03 Nisan 2012 09:37 | ANKARA
sitenin hazırlanmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım. Allah hepinizden razı olsun. İnşallah bu vesile ile birlik ve beraberliğimizi tanışma ve kaynaşmamızı pekiştirmiş oluruz. Tüm köylüme selam, Allah'a emanet olun.


47
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
1 2 3 4 »

Duyurular

İnceöz Köyü Odası   ÖNEMLİ DUYURU!
SİTEMİZE GÖSTERİLEN İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
SİTEMİZİN İÇERİĞİNE DAHA RAHAT ULAŞABİLMENİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.
DAHA SONRA HER ÜYEMİZE YETKİ VERİLEREK SİTE İÇİNDE AKTİF OLABİLMESİNİ VE HER TÜRLÜ HABER ,DUYURU,DAVETİYE,YAZI,RESİM VE VİDEO EKLEYEBİLMESİ SAĞLANACAKTIR.
ÜYE OLARAK GİRİLDİĞİNDE ÜYELİK ADINIZ VE SİTEDE KİMLERİN OLDUĞU GÖRÜLEBİLECEKTİR.
SİTEMİZ ÜYE OLANLAR ARASINDA İLETİŞİMİ SAĞLAMAK ÜZERE KÖY ODASI BÖLÜMÜ AÇILMIŞTIR.

Sitemize Gönderebilecekleriniz Sitemiz sizlerin gönderdiklerinizle zenginleşecek
Siz değerli köylülerimizden sitemize üye olmanızı ve girişlerinizi üyelik şifrenizle yapmanızı istemiştik.Sitemize üye olanlar sitemize her türlü bilgi,belge,davetiye,yazı,resim ve haber girişlerini yapabileceklerdir.
Bizimle paylaşmak istediğiniz ileriye dönük fikirleriniz,acınız ,sevinciniz ,duygu, düşüncelerinizi ve haberlerinizi bekliyoruz.Sitemiz sizlerin gönderdiklerinizle zenginleşecektir.
Köyümüze Ait Web Sitesi

Siz değerli köylülerimize ulaşmak,karşılıklı iletişimi gerçekleştirmek,köyümüz gençleri arasındaki aynı köyden olma ortak bilincini geliştirebilmek ve köyümüzle ilgili her türlü haberi paylaşmak amacıyla yeni web sitemiz yayına açılmıştır.

Gençlerimizin bu siteye sahip çıkmaları ve benimsemeleri,gereken ilgiyi göstermelerini bekliyoruz.Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
H.İbrahim Koçak
Ahir zaman. İşareti dinin, insani ve akr
H.İbrahim Koçak
Mustafa Bey, 
Şifremi unutmuşu
H.İbrahim Koçak
Memleket haberlerini,sitelerini izlerken
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

  • 07-12-2013 tarihinde öğlen 12:00 da Kezban Çevik'i...
  • mustafa hocam resim eklemek istiyorum. nasıl ekley...
  • o tarihlerde açıköğretim sınavı var keşke bir haft...
  • Halil İbrahim hocam ağzına yüreğine kalemine sağlı...
  • allah bağışlasın. iyi ki doğdun elif duru

Radyo Slow Fm


Sitene Radyo Ekle


Üye Girişi

Üye GirişiKDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi