Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Dernekten Haberler arrow Derneğimizin 11.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Derneğimizin 11.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Yazdır E-posta
    Köyümüzde 22 yıldır bir çok hayırlı hizmetler gerçekleştiren, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayan derneğimizin 2 Mart 2014 Pazar günü saat 15.00 te 11.Olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Üyelerimizin ve tüm köylülerimizin katılımları sonucu gerçekleştirildi. Çok güzel geçti.Derneğimizin geçen dönemine ait hesapları oy birliği ile kabul edildi.Yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu oluşturuldu.
    Köyümüzün bu yıl 22.06.2014 tarihinde pazar günü inceöz köyü yaylasında, İnceöz köyü 3.Geleneksel bahar şenliği ve yayla festivali gerçekleştirilmesi aynı gün inşaatı tamamlana yayla camisinin açılışının yapılması kabul edildi.Bu konuda yapılabilecek olan çalışmalar konuşuldu.Festivalimize maddi ve manevi destek olacak, katkı sağlayacak üyelerimiz belirlendi.
     Festivalimize katkı sağlacak olan üyelerimize teşekkür ediyoruz.Derneğimiz yeni yönetim kuruluna başarılar diliyoruz.Bu konuların köyümüz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.
 

Dernekten Haberler

Derneğimizin 13.olağan genel kurul toplantısı
    Köyümüzde bir çok hayırlı hizmetlere vesile olan, birlik ve beraberlğimize katkı sağlayan İNCEÖZ KÖYÜ DERNEĞİ mizin 17 Nisan 2016 Pazar günü saat 14.00 te olağan genel kurul toplantısı vardır. Üyelerimizin ve tüm köylülerimizin katılımları onur vericidir. Anılan gün ve saatte Dernek Merkezinde komşularımızın toplantıya katılmalarını bekliyoruz. Birlikten güç doğar. Bütün komşularımızın fikirleri, tavsiyeleri ve toplantıyı onurlandırmaları bizleri memnun eder. 
Saygılarımızla.
 
Derneğimizin 11.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
   Köyümüzde 22 yıldır bir çok hayırlı hizmetler gerçekleştiren, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayan derneğimizin 2 Mart 2014 Pazar günü saat 15.00 te 11.Olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Üyelerimizin ve tüm köylülerimizin katılımları sonucu gerçekleştirildi. Çok güzel geçti.Derneğimizin geçen dönemine ait hesapları oy birliği ile kabul edildi.
    Yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu oluşturuldu.

 
Derneğimizin 10.Olağan genel kurul toplantısı yapıldı
    Köyümüzde 20 yıldır bir çok hayırlı hizmetler gerçekleştiren, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayan derneğimizin 8 Nisan 2012 Pazar günü saat 13.00 te 10.Olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Üyelerimizin ve tüm köylülerimizin katılımları sonucu gerçekleştirildi.
 
Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı
     Köyümüzde bir çok hayırlı hizmetlere vesile olan, birlik ve beraberlğimize katkı sağlayan İNCEÖZ KÖYÜ DERNEĞİ mizin 8 Nisan 2012 Pazar günü saat 13.00 te olağan genel kurul toplantısı vardır. Üyelerimizin ve tüm köylülerimizin katılımları onur vericidir. Anılan gün ve saatte Dernek Merkezinde komşularımızın toplantıya katılmalarını bekliyoruz. Birlikten güç doğar. Bütün komşularımızın fikirleri, tavsiyeleri ve toplantıyı onurlandırmaları bizleri memnun eder.
Saygılarımızla.
 

Duyurular

İnceöz Köyü Odası   ÖNEMLİ DUYURU!
SİTEMİZE GÖSTERİLEN İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
SİTEMİZİN İÇERİĞİNE DAHA RAHAT ULAŞABİLMENİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.
DAHA SONRA HER ÜYEMİZE YETKİ VERİLEREK SİTE İÇİNDE AKTİF OLABİLMESİNİ VE HER TÜRLÜ HABER ,DUYURU,DAVETİYE,YAZI,RESİM VE VİDEO EKLEYEBİLMESİ SAĞLANACAKTIR.
ÜYE OLARAK GİRİLDİĞİNDE ÜYELİK ADINIZ VE SİTEDE KİMLERİN OLDUĞU GÖRÜLEBİLECEKTİR.
SİTEMİZ ÜYE OLANLAR ARASINDA İLETİŞİMİ SAĞLAMAK ÜZERE KÖY ODASI BÖLÜMÜ AÇILMIŞTIR.

Sitemize Gönderebilecekleriniz Sitemiz sizlerin gönderdiklerinizle zenginleşecek
Siz değerli köylülerimizden sitemize üye olmanızı ve girişlerinizi üyelik şifrenizle yapmanızı istemiştik.Sitemize üye olanlar sitemize her türlü bilgi,belge,davetiye,yazı,resim ve haber girişlerini yapabileceklerdir.
Bizimle paylaşmak istediğiniz ileriye dönük fikirleriniz,acınız ,sevinciniz ,duygu, düşüncelerinizi ve haberlerinizi bekliyoruz.Sitemiz sizlerin gönderdiklerinizle zenginleşecektir.
Köyümüze Ait Web Sitesi

Siz değerli köylülerimize ulaşmak,karşılıklı iletişimi gerçekleştirmek,köyümüz gençleri arasındaki aynı köyden olma ortak bilincini geliştirebilmek ve köyümüzle ilgili her türlü haberi paylaşmak amacıyla yeni web sitemiz yayına açılmıştır.

Gençlerimizin bu siteye sahip çıkmaları ve benimsemeleri,gereken ilgiyi göstermelerini bekliyoruz.Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
H.İbrahim Koçak
Ahir zaman. İşareti dinin, insani ve akr
H.İbrahim Koçak
Mustafa Bey, 
Şifremi unutmuşu
H.İbrahim Koçak
Memleket haberlerini,sitelerini izlerken
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

  • 07-12-2013 tarihinde öğlen 12:00 da Kezban Çevik'i...
  • mustafa hocam resim eklemek istiyorum. nasıl ekley...
  • o tarihlerde açıköğretim sınavı var keşke bir haft...
  • Halil İbrahim hocam ağzına yüreğine kalemine sağlı...
  • allah bağışlasın. iyi ki doğdun elif duru

Radyo Slow Fm


Sitene Radyo Ekle


Üye Girişi

Üye GirişiKDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi