Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Köyümüzden Haberler arrow Bütün köylülerimizin ramazan bayramını tebrik ediyoruz.
Bütün köylülerimizin ramazan bayramını tebrik ediyoruz. Yazdır E-posta
       Öncelikle bütün köylülerimizin mübarek ramazan bayramlarını tebrik ediyoruz.Hepimize hayırlara vesile olmasını diliyoruz.Bayramlarda hep birlikte buluşma, görüşme ve bayramlaşma yapabilmeyi umut ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi gerçekleştirebilmede bayramların önemi büyüktür.Bu önemin farkında olmalıyız
      Bayramlarımızı bu bilinçle gerçekleştirmeliyiz.Kültürümüzün hızla değiştiği günümüzde, kendimize özgü bir takım değerlerimizden yarına bir şeylerin kalması gerektiğine inanıyorsak,
nasıl yaşadığımızla ilgili bilgilerden gelecek neslin bilgilendirilmesi çok önem taşımaktadır. Dünümüz ve bugünümüz arasındaki köprülerin eksikliği veya harap durumu bunu gerekli kılıyor. Kaybettiğimiz değerlerin yeniden kazanılması ne kadar zaman alır bilinmez ama, teselli olarak dönüp de bir bakmanın olumlu izler bırakacağını ümit ediyoruz.
      Bütün islam aleminin bayramı mübarek olsun.
 

Yorumlar  

 
0 #2 mdMustafa Durkan 20-08-2012 16:33
Hepimize hayırlara vesile olmasını diliyorum
 
 
0 #1 mdMustafa Durkan 20-08-2012 16:32
Tüm köylülerimizin ramazan bayramı mubarek olsun
 

Köyümüzden Haberler

Köyümüzde bayram sevinci
    Köyümüzde mübarek kurban bayramı büyük çoşku ve sevinç içerisinde kutlandı.Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,
Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Görüntüler için tıklayınız
 
Köylülerimizin Mübarek Kurban Bayramı

    Köylülerimizin ve islam aleminin mübarek kurban bayramlarını tebrik ediyoruz.Kurban bayramımızın birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyoruz.Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,
Kurban Bayramınız kutlu olsun.

 
Nesiller Arası İletişim

    Kültürümüzün hızla değiştiği günümüzde, kendimize özgü bir takım değerlerimizden yarına bir şeylerin kalması gerektiğine inanıyorum.Nasıl yaşadığımızla ilgili bilgilerden gelecek neslin bilgilendirilmesi çok önem taşımaktadır.

 
Bütün köylülerimizin ramazan bayramını tebrik ediyoruz.
     Öncelikle bütün köylülerimizin mübarek ramazan bayramlarını tebrik ediyoruz.Hepimize hayırlara vesile olmasını diliyoruz.Bayramlarda hep birlikte buluşma, görüşme ve bayramlaşma yapabilmeyi umut ediyoruz.
Birlik ve beraberliğimizi gerçekleştirebilmede bayramların önemi büyüktür.Bu önemin farkında olmalıyız.
     Bayramlarımızı bu bilinçle gerçekleştirmeliyiz.
 
Annelerimizin Anneler Gününü Kutluyoruz
   Anneler gününde özellikle köyümüzün yemeyip yediren, giymeyip giydiren çileli anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz.Ellerinden öpüyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin.
  Annelerimize uzun ömürler diliyoruz.
 
Köyümüz Yeşilleniyor
Köyümüz cami yüzünün tel örgüyle kapatılıp ağaçlandırılmasına yönelik olarak Hilmi YAMAN tarafından 1700 çam ağacı diktirilmiştir.Köyümüzün ağaçlandırılması adına gerçekleştirilen bu hizmet için Hilmi YAMAN'a teşekkür ediyoruz.
Bu hizmetin yeni yapılacak olan hizmetlere öncülük etmesini diliyoruz.
 
Köyümüzde yapılan eski sayımlar

Köyümüzün İlk Kuruluş Zamanlarına Ait Nüfus Sayımları
  Osmanlı dönemi kayıtlarına göre; istanbul başbakanlık arşivi MAD 9 numarada kayıtlı 867/1463 tarihli mufassal tahrir defteri 129a-169b-228b-230a sayfalar arasında "Ta'allukat-ı evkaf-ı yaban ovası" başlığı altında yapılan yabanabad bölgesine ait sayımlarda"Karye-i İnceöz, tabi-i orta divanı" (s.188a) İnceöz Köyü nüfus sayımı 1463 yılında 14 hane yaklaşık 70 nufus olarak tespit edilmiştir.

 

Duyurular

İnceöz Köyü Odası   ÖNEMLİ DUYURU!
SİTEMİZE GÖSTERİLEN İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
SİTEMİZİN İÇERİĞİNE DAHA RAHAT ULAŞABİLMENİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ.
DAHA SONRA HER ÜYEMİZE YETKİ VERİLEREK SİTE İÇİNDE AKTİF OLABİLMESİNİ VE HER TÜRLÜ HABER ,DUYURU,DAVETİYE,YAZI,RESİM VE VİDEO EKLEYEBİLMESİ SAĞLANACAKTIR.
ÜYE OLARAK GİRİLDİĞİNDE ÜYELİK ADINIZ VE SİTEDE KİMLERİN OLDUĞU GÖRÜLEBİLECEKTİR.
SİTEMİZ ÜYE OLANLAR ARASINDA İLETİŞİMİ SAĞLAMAK ÜZERE KÖY ODASI BÖLÜMÜ AÇILMIŞTIR.

Sitemize Gönderebilecekleriniz Sitemiz sizlerin gönderdiklerinizle zenginleşecek
Siz değerli köylülerimizden sitemize üye olmanızı ve girişlerinizi üyelik şifrenizle yapmanızı istemiştik.Sitemize üye olanlar sitemize her türlü bilgi,belge,davetiye,yazı,resim ve haber girişlerini yapabileceklerdir.
Bizimle paylaşmak istediğiniz ileriye dönük fikirleriniz,acınız ,sevinciniz ,duygu, düşüncelerinizi ve haberlerinizi bekliyoruz.Sitemiz sizlerin gönderdiklerinizle zenginleşecektir.
Köyümüze Ait Web Sitesi

Siz değerli köylülerimize ulaşmak,karşılıklı iletişimi gerçekleştirmek,köyümüz gençleri arasındaki aynı köyden olma ortak bilincini geliştirebilmek ve köyümüzle ilgili her türlü haberi paylaşmak amacıyla yeni web sitemiz yayına açılmıştır.

Gençlerimizin bu siteye sahip çıkmaları ve benimsemeleri,gereken ilgiyi göstermelerini bekliyoruz.Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
H.İbrahim Koçak
Ahir zaman. İşareti dinin, insani ve akr
H.İbrahim Koçak
Mustafa Bey, 
Şifremi unutmuşu
H.İbrahim Koçak
Memleket haberlerini,sitelerini izlerken
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

  • 07-12-2013 tarihinde öğlen 12:00 da Kezban Çevik'i...
  • mustafa hocam resim eklemek istiyorum. nasıl ekley...
  • o tarihlerde açıköğretim sınavı var keşke bir haft...
  • Halil İbrahim hocam ağzına yüreğine kalemine sağlı...
  • allah bağışlasın. iyi ki doğdun elif duru

Radyo Slow Fm


Sitene Radyo Ekle


Üye Girişi

Üye GirişiKDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi